Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Latest topics
» Ripper time
Csüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Hétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Hétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Szer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Szomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Hétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Szer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pént. Máj. 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Csüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem

Emily Fitch

Katheryn Black

James Cook

Katie Fitch

Mini McGuinness

Freddie Mclair

Cam Fowler

Michelle Richardson

Megan Fell

Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (8 fő) Szomb. Okt. 15, 2011 1:03 am-kor volt itt.

Share | 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal

Hozzászólások száma : 110

TémanyitásTéma: Erdő   Hétf. Okt. 10, 2011 10:39 pm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://skins-spanok.forumr.net
James Cook
Fiatal
Fiatal

Hozzászólások száma : 12

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Pént. Okt. 14, 2011 6:49 am

EFFY

Egyszerűen förtelmesnek tartom, hogy mennyi pénzt elkérnek manapság egy rohadt sörért cserébe. Tudtam, hogy Keith bácsikámhoz kellett volna beugranom egy pohárért, de valahogy ma inkább sétálgatni volt kedvem, mintsem egy cigifüsttel elárasztott helyiségben gubbasztanom. Freddie valami hülye deszkás versenyen vesz részt, JJ meg nem kapott kimenőt az anyjától, mert rá kell állnia az új gyógyszerekre. Szóval mindketten leráztak és a közös ivós délután helyett, végül egyedül maradtam. Bár nem bánom, így legalább a saját gondolataimba mélyülhetek. De a francba is, utálom az ilyet. Utálok egyedül lenni és azon gondolkozni, hogy miért ilyen szar nekem. Mert szar, valljuk be, sosem szerettem az életemet. De ilyeneken igazán nem szoktam elgondolkozni, csak élvezem a dolgokat, amíg csak lehet.
Ma csodával határos módon találkoztam Paddy-vel és kemény egy órát tölthettünk együtt. Bár ez haladás, mert anyám eddig csak negyed órát engedett, hogy éppen arra elegendő legyen az idő, hogy megkérdezzem mi újság vele. Mert szerinte én csak elrontanám őt, nevetséges, mellette bezzeg kurvára jó helyen van. A mai napom kábé erről szólt, mert más különleges dolog nem történt illetve nem is csináltam, csak a szokásos punnyadás.
Az istenit neki! Rohadtul nem bírom ezt az unalmat, kurvára fel kéne hívni JJ-t, elvégre is ennyit csak megenged az anyja. Mrs. Jones amúgy is bír engem, legalábbis vevő a humoromra és olykor-olykor meg is dicsérem, hogy milyen csinos. Jól öltözködik és jól is tartja magát, de nem húznám meg és valószínűleg J sem örülne neki.
Pillanatok alatt tárcsáztam a kis zacskófejű számát és egy kis késéssel, de elég hamar fel is vette.
- Igen? - szólt bele.
- Hééé, na mi van az én varázslómmal? - kérdeztem. Tudniillik, hogy ez a fasz rohadt nagy mágus, csak úgy döfi neki az átvágásokat a hülye kártyalapjaival meg a sok faszságával.
- Hááát tudod bevettem ezeket a hangulatfokozó tablettákat a doktor szerint nem kéne aggódnom azzal kapcsolatban, hogy így már több, mint 3 tabival többet szedek, de tudod kiszámoltam az eddigi adagaimból, hogy mennyi új gyógyszert kaptam és a számítások szerint már pontosan...
- Ó bazdmeg, ne fárassz, inkább szerezz nekem is valami „agyamat eldobom” pirulát – kérleltem. Valójában kurvára nem érdekelt miből mennyit szed, mert ha nem szedné még ennél is idegesítőbb lenne a hülye számításaival.
- Cook, jól tudod, hogy az orvos nem ír fel drogokat – mondta, mintha nem lettem volna vele tisztában.
- Azért egy próbát megér haver – jelentettem ki nevetve, majd egy padra pillantottam.
Tőle nem messze az egyik kukánál állt egy rohadtul nagy szexuális kisugárzással rendelkező csaj. Ennél lazábban fel sem öltözhetett volna, pontosan az ínyemre vált. Az arcát sajnos még nem mutatta, mert éppen lefelé nézett és a haja teljesen eltakarta mindent eltakart, de az már nem érdekelt.
- Bocs J, haver, le kell tennem – mondtam, miközben továbbra is csak a lányt vizslattam. - Itt az ideje, hogy megdolgoztassuk a lompost! Na cső – köszöntem el, majd kinyomtam a telefont.
Elindultam a lány felé és vártam, hogy észrevegye, felé közeledek.
Felhasználó profiljának megtekintése
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal

Hozzászólások száma : 110

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Pént. Okt. 14, 2011 11:21 pm

Cook

Különösen unalmas egy nap. Tonyval egyeztettem mielőtt eljöttem otthonról, de közben persze még be kellett ugranom az egyik haveromhoz. Egy kis fű sosem árt ha van tartalékba az embernél. Táskámba -amibe igazából még talán kis kínai gyereket is lehet találni- beledobtam a megszerzett cuccot és lassan megindultam. Semmi pontos úti célom nem volt igazából, tehát csak bolyongtam először a városban. Néhány ismerősömmel leálltam egy-két szót beszélgetni, parkba leültem egy kicsit, elszívtam egynéhány cigarettát és aztán egy jobb ötletem támadt.
Régen jártam az erdő környékén... ott úgysincs sok ember, tehát talán egy kis nyugalomra számíthatok. Ma valahogy nem vagyok túlságosan társaságfüggő, na nem mintha máskor lennék. Valahogy jobban szeretem ezt a kis csendes, szűkszavú életmódot, de azért a pezsgés, az élvezet, a káros szenvedélyek és a buli az sosem maradhat ki.
Lassan elértem az erdőig, útközben viszont még vettem magamnak egy energiaitalt, amibe beletoltam egy kis vodkát, amit még otthonról hoztam el. Lassan, pár kortyot ittam csak meg belőle és aztán úgy döntöttem, hogy megállok. Nem is figyeltem, hogy a közelben valaki még van rajtam kívül. Az energiaitalos üveget letettem a földre, aztán előszedtem a cigimet és rágyújtottam. Éppen csak, hogy egy slukkot szívtam el belőle, és vettem vissza fel az italomat, amikor léptek zaját hallottam a hátam mögül. Megfordultam lassan, semmit nem mondó tekintettel. Lazán szívok még egy slukkot a cigiből, majd végigmérem a közeledő személyt. Nem indulok meg felé, sőt nem is köszönök neki, hiszen még eléggé messze van ami azt illeti. Amúgy, mai öltözékem elég lenge és tényleg... szerintem... jó. Bár az első normális személy aki meglát inkább mondana ribancnak minthogy talán szóba álljon velem. Kortyolok egyet két slukk között, kicsit erősre sikeredett az ital de hát az már kit érdekel? Az ivás egész napos élvezet, csakis úgy az igazi!
Pár lépést lépek csak közelebb, innen már jól ki tudom venni, hogy a közeledő személy nem más, mint a jól ismert Cook.
-Milyen meglepő véletlen... -Én is pont belé tudtam ütközni. Biccentek egyet a fejemmel, miközben eldobom a cigicsikkemet.
Felhasználó profiljának megtekintése http://skins-spanok.forumr.net
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Today at 7:07 am

Erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal