Brit ifjúsági dráma, ahol mindenbe belekeveredhetsz.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Latest topics
» Ripper time
Csüt. Aug. 02, 2012 5:02 am by Vendég

» True Blood - Hurts So Good!
Hétf. Júl. 30, 2012 5:52 am by Vendég

» Vampire Diaries - Stay Alive (Új Banner)
Hétf. Júl. 30, 2012 1:08 am by Vendég

» ✖ Dark Haven High
Szer. Jún. 27, 2012 9:05 pm by Vendég

» Vampsite - Vámpírnaplók szerepjáték
Szomb. Jún. 23, 2012 12:11 am by Vendég

» Vámpírnaplók Szerepjáték
Hétf. Jún. 18, 2012 9:03 pm by Vendég

» Prison - éld az életed.
Szer. Jún. 13, 2012 6:20 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pént. Máj. 04, 2012 6:18 am by Vendég

» new bloody begins
Csüt. Ápr. 05, 2012 11:20 am by Vendég

Top posters
Elizabeth Stonem

Emily Fitch

Katheryn Black

James Cook

Katie Fitch

Mini McGuinness

Freddie Mclair

Cam Fowler

Michelle Richardson

Megan Fell

Staff
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (8 fő) Szomb. Okt. 15, 2011 1:03 am-kor volt itt.

Share | 

Cameron Fowler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cam Fowler
Fiatal
Fiatal

Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTéma: Cameron Fowler   Pént. Okt. 14, 2011 2:49 am

~ • • • ~
;; CAM FOWLER ;;

~ egy idézet, ami illik hozzá ~

:: általánosságok ::
~ név
CAMERON AIDEN FOLDER
~ kor
18
~ egyéb
ROCK SZTÁR VAGYOK, HEURÉKA!
~ titulus
MIRRORBOY

:: én ::
~ kinézet
Az egyetlen feltűnő dolog rajtam, hogy az átlagnál ápoltabbak a körmeim. De komolyan, mindennap megmosom őket zuhanyzás közben. Ez mondhatni a mániám. Amúgy a szőkésbarna, ha rövid, ha hosszabb, egyenesre vasalt haj, a kábé egy-nyolcvanas magasság, a kék szemek meg ennek minden velejárója nem hiszem, hogy bárkinél is furcsállást váltana ki. Ahogy azt sem, hogy ez olyan nagyon magyarázni való lenne.
Nem lennék én se túl izmos, se túl nyeszlett, ha a testalkatomról kéne, hogy regéljek neked. Mondjuk abban, ahogy most kinézek, benne van párhónapnyi-évszaknyi testneveléssel töltött… testnevelésóra? Nem, amúgy ha nem kényszeríttettek rá, kihagytam mindenféle testedzést, sosem gondoltam, hogy különösebben szükségem lehetne rá. Amikor csináltam is, csak azért, mert orvosilag igen ajánlott volt, amikor növésnek indultam. Amúgy ez érdekel valakit? Akit igen, az jegyezze meg, mert nem hiszem, hogy valaha az életben újra mesélek erről.
No, tovább; öltözködés. Újabb rohadt izgalmas téma, de szerencsére annyival lerendezhető, hogy amikor megtehetem, póló, farmer és ilyesmi izé van rajtam. Semmi esetre sem elegáns cucc. Kivéve, ha kényszerítenek. Áh nem is, vagyis annyira nem. Inkább vállalom a fejmosásokat és a kedvenc, szakadt Converse cipőm, semmint a öltöny viselését. No, csillagszemű apró krumpli-bogárkáim, kérdés akad-e?

~ jellem
A boldogság javarészt kompromisszumkérdés.
Miközben a világot váltod az ötödik kör itallal abból a whiskyből, amit úgy csempésztettél be valakivel, van, hogy előjön a kérdés: mitől lennék most boldog igazán? - Jól esne egy tábla csoki. Meg ha megmasszíroznád a hátam. Esetleg ha úgy túrnád, piszkálnád a hajam, mint akkor szoktad, amikor együtt alszunk. Jól esne, jó érzés lenne, egyenesen imádnám. De boldoggá nem tenne.
Kompromisszumkérdés. Általánosságban az, amikor váltás nélkül nincs megoldás. Nem fix, de sanszos, hogy én igazából nem is vagyok annyira boldog, mint amilyennek látszom. Mindig mosolygok, sugárzok, mint aki túlélő volt egy atomtámadásban. Közvetlen vagyok, bíztatlak, ha kell, de azért, hogy én ilyen legyek, hogy boldognak lássanak, soha nem adtam fel semmit. Nem tettem érte semmit. Alapból pedig nincs boldog vagy boldogtalan. Csak olyan, aki még keveset tapasztalt. Szerintem.
Ahogy mondani szokás, én is csak ember vagyok. Ha álmosnak érzem magam, kávét iszok vagy elalszok. Ha üres a gyomrom, eszek. Ha szeretek, az néha fáj, de javarészt a felhőkben járok. És nagyon-nagyon sokszor szoktam nagyon-nagyon szeretni. Nagyon-nagyon rövid ideig.
Infantilis vagyok. Ezt azt jelenti, úgy viseltetek magam felé, mint egy gyerek. Ebben biztos lehetsz, megnéztem ezt a szót egy szótárban. Aztán elgondolkodtam. – Dacos vagyok, olykor durcás. Nem tudok hazudni, vagy legalábbis nehezen. Vagy az idegeidre megyek, vagy sürgősen szükségét érzed annak, hogy neked is legyen egy olyanod, mint amilyen én vagyok. Bármi, ami játék, ami tétre megy, ami az esélyét hordozza annak, hogy nyerjek vagy veszítsek, mágnesként vonz magához. Cameron, vagyis Cam vagyok. Tizennyolc éves. Gyerek. És azt hiszem, kompromisszum kész.

:: darabka ::
Ráztam az öklöm. Felszisszentettem. Egy fájdalmas grimasz lett úrrá az arcomon. Mindeközben a hajvasalót elejtettem, hangosan koppanva ért a földre, amitől kissé bűntudatom lett. Biztos nem tesz jót ez neki. Magamban szitkozódva nyitottam meg a csapot, majd alátartottam a kezemet. Fájt. Kétség sem hatolhat hozzá, megégettem. Egy hajvasalóval. Ez az, gratulálok Cam!
Miközben folyattam a vizet, elmélázva néztem magamat a mosdó fölött lógó tükörben. Szőkés-barna hajú, kék szemű fiú, vagy talán már férfi képe nézett vissza rám. Simára borotvált arc, egymástól elnyíló ajkak, a szemek alatt szokatlanul sötét, mély karikák. - Határozottan szar lehetett az előző estém, ha csupán annyit sikerül felidéznem belőle, hogy felhívtam anyámat, aztán pedig… csak ködös emlékképek. Egy rakás zagyvaság, ami nem enged semmi jót sem sejtetni. - Egy sóhaj szakadt fel belőlem. Vagy nem is, sokkal inkább nyögés volt. Talán úgy a kettő között. - A nappali padlóján ébredtem, alvás közben elfeküdtem a hátam. Bizsergett, hasogatott, mintha feldaraboltak volna egy cserkészlány kisbicskájával. Utáltam. Alig bírtam mozogni; ez abból is látszik, hogy a szőnyegről csak a kanapéig sikerült elvánszorognom egész nap. Már nem is tudom, pontosan hogyan. – Végül elzártam a csapot. A kezem még mindig borzalmas kínokban tartotta magát, így fogtam egy guriga vécépapírt, letekertem belőle pár papírcikket, vagy hogy a fenébe hívják ezt, bevizeztem és gondosan bebugyoláltam vele a kipirult, égett bőrömet. Amennyi orvosi tudásom van, azzal tökéletesen láttam, annyira nem vészes a helyzet, még csak hólyag sem volt sérülésemen. De attól még rohadtul fájt. - Valaki kikészített mellém egy tálat, ott volt mellettem a földön, mikor keltem. Jobb híján azt szorongattam egész nap, miközben egy pokrócba burkolózva, nyál folyatva feküdtem az említett kanapén, ahonnét egyenes kilátás nyújt az egyetlen csatornára, amit bámulni tudtam a tévében. Disney Chanel. Azt hiszem, életemben nem láttam még zsinórban ennyi részt a Hannah Montana-ból. Ami a legszörnyűbb, hogy kifejezetten élvezetesnek találtam képernyőn keresztül méregetni Miley melleit. – Az épen maradt kezemmel felemeltem a hajvasalót. Gyorsan végigpörgettem magamban a gondolatsort, mely szerint megutáltam-e annyira ezt a tárgyat, hogy ezen túl ne is akarjak hozzáérni, és koránt sem egyenes hajjal éljem le az életemet, avagy sem. Túlzok, ha azt mondom, egy másodpercig szemeztem a hajnyírógéppel. Öhm, no jó… hiába akadt kisebb ellentétem a vasalómmal, a hajamnak akkor is befejeztem kiegyenesítését. Ez már klinikai eset. Jól gondolom?
Öt perc múlva már vasalt hajjal, nedves vécépapírba csomagolt kézzel, és meglehetősen kevés étvággyal, de enyhe éhséggel ültem le a konyhában. A telefonomat babráltam. Első körben leírtam Lou-nak SMS-ben az előző eseményeket, majd miközben mélyen töprengtem azon, hogy vajon a nyál szaladna össze a számban, vagy elhánynám magam, mondjuk… egy kis vajas pirítóstól vagy müzlitől, Jackie-nek írtam egészpontosan azt, hogy: „Szevasz csajszi! Mikor érkezel?” Amint rányomtam a küldés gombra, tisztán lángolt bennem az érzés, az elhatározás, hogy kaja helyett csak egy pohár vizet innék.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Elizabeth Stonem
Fiatal
Fiatal

Hozzászólások száma : 110

TémanyitásTéma: Re: Cameron Fowler   Pént. Okt. 14, 2011 9:03 pm

ELFOGADVA Wink
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://skins-spanok.forumr.net

Cameron Fowler
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére